Kapat
Vodafone Kampanyalar 10.483 0

Vodafone Red 4 GB ve 6 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone, evde kaldığı sürede abonelerini internetsiz bırakmamak için birçok farklı kampanya hazırlamaya devam ediyor. Bu kampanyalardan birisi de Vodafone Red tarifesini kullanan abonelere yönelik oldu. Vodafone Red aboneleri, evde kullanım için ücretsiz 4 GB ve 6 GB internet kazanabilecekler. Bu yazımızda Vodafone Red 4 GB ve 6 GB Bedava İnternet Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone, Corona virüsle mücadele kapsamında abonelerine internet hediye etmeye devam ediyor. Hazırladığı kampanyaları art arda açıklayan Vodafone, bu sefer de Red tarifelerini kullanan abonelerine yönelik bir kampanya hazırladı.

VODAFONE RED 4 GB VE 6 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Red 4 GB ve 6 GB Bedava İnternet Kampanyası, Vodafone Red tarifelerini kullanan abonelere yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında evde internet kullanmak isteyen Vodafone Red abonelerine 4 GB ve 6 GB internet hediye edilecektir.

Vodafone Red tarife abonelerinin sunulan bu internet fırsatlarından yararlanması için Vodafone Yanımda uygulamasını kullanması gerekir. Kampanyaları hakkındaki tüm bilgileri Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden sunan operatör, Red tarifesini kullana abonelerine sunduğu 4 GB ve 6 GB internet kampanyaları hakkında bilgiyi de yine uygulama üzerinden verdi.

VODAFONE RED 4 GB VE 6 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Vodafone Red 4 GB ve 6 GB Bedava İnternet Kampanyasından yararlanmak için abonelerin SMS ile başvuruda bulunması gerekir.  Vodafone aboneleri 4 GB ve 6 GB internet hediyelerini günlük olarak kullanabilirler.

Vodafone Red 4 GB ve 6 GB Bedava İnternet Kampanyasından hediye almak için Red abonelerinin GUNLUK 4GB yazıp 7000’e SMS göndermesi gerekir. SMS ile başvurunun ardından abonenin hattına günlük kullanabileceği 4 GB internet tanımlanır. Vodafone Red aboneleri, günlük 4 GB internet kampanyasından ayda 4 kere yararlanma şansına sahip olmaktadır.

Vodafone 6 GB internet kazanmak isteyen aboneler ise Vodafone Yanımda uygulamasını kullanmalıdır. Vodafone Yanımda uygulaması, üzerinden hediye çarkını çeviren abonelere 6 GB’a kadar internet kazanma şansı verilmektedir.

VODAFONE RED 4 GB VE 6 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone Red 4 GB ve 6 GB Bedava İnternet Kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

  • Vodafone Red 4 GB ve 6 GB Bedava İnternet Kampanyası, tüm faturalı ve faturasız hat sahiplerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Kampanyadan yararlanmak için abonelerin SMS ile başvuruda bulunması gerekir.
  • Vodafone Red 4 GB ve 6 GB Bedava İnternet Kampanyası, sadece Vodafone Red tarifelerini kullanan aboneler için geçerlidir.
  • Vodafone Red aboneleri, SMS ile başvuruda bulunarak internet hediyesini alabilirler.
  • Vodafone Red 4 GB ve 6 GB Bedava İnternet Kampanyası kapsamında verilen 4 GB ve 6 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Kampanyadan kazanılan 4 GB ve 6 GB internetin üçüncü kişilerle paylaşılması mümkün değildir.
  • Vodafone, Vodafone Red 4 GB ve 6 GB Bedava İnternet Kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir