Kapat
Vodafone Kampanyalar 4.737 2

Vodafone Sevdikleriniz İçin 30 GB Hediye İnternet Nasıl Alınır?

Vodafone, abonelerine kampanyalar ile bedava internet hediyesi vermesinin yanı sıra sevdikleri üzerinden de hediyeye boğmaya devam ediyor. Bu amaçla hazırlanan kampanya kapsamında sevdiklerini Vodafone abonesi yapan Vodafone’ lulara 30 GB internet hediye edilecek. Bu yazımızda Vodafone Sevdikleriniz İçin 30 GB Hediye İnternet Nasıl Alınır sorusuna cevap vereceğiz.

Vodafone, abonelerine sevdikleri üzerinden de hediye sunmaya devam ediyor. Hazırladığı kampanyada abonelerine bedava internet veren Vodafone, çevresinde olan ve Vodafone abonesi olmayan kişileri de operatörün bünyesine katması sonucunda 30 GB hediye internet verecek.

VODAFONE SEVDİKLERİNİZ İÇİN 30 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Sevdikleriniz İçin 30 GB Hediye İnternet kampanyası, faturalı ve faturasız tüm Vodafone abonelerine sunulan bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Vodafone üyesi olmak için bir sevdiğini getiren tüm abonelere hediye internet paketi verilir.

Vodafone bu kampanya ile hem abone sayısını artırmak hem de var olan abonelerine hediye verebilmek amacı ile hazırlamıştır. Kampanyaya katılmak için abonelerin sevdiklerini de Vodafone abonesi yapması gerekir.

VODAFONE SEVDİKLERİNİZ İÇİN 30 GB HEDİYE İNTERNET NASIL ALINIR?

Vodafone Sevdikleriniz İçin 30 GB Hediye İnternet Nasıl Alınır sorusuna şu şekilde cevap verilir; Vodafone aboneleri, 30 GB hediye internet alabilmek için öncelikle sevdiklerini Vodafone abonesi yapmak zorundadır.

Kampanyanın kullanılması için abonelerin öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasını cep telefonuna indirmesi gerekir. Uygulama açılıp telefon numarası ve şifre ile sisteme giriş yapılmalıdır. Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde yer alan yan menüden “Arkadaşını Davet Et” yazan bölüme tıklanır. Bu bölümden Vodafone’ a davet edilecek olan arkadaşın cep telefonu numarası girilerek davet edilir.

Arkadaşa giden davet mesajının üzerine tıklayarak Vodafone abonesi olmasıyla birlikte davet eden Vodafone abonelerine 30 GB bedava internet hediye edilir.

VODAFONE SEVDİKLERİNİZ İÇİN 30 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone Sevdikleriniz İçin 30 GB Hediye İnternet kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Vodafone Sevdikleriniz İçin 30 GB Hediye İnternet kampanyası, Vodafone’ a abone getiren kullanıcılar için geçerlidir.
 • Kampanyadan 30 GB internet almak isteyen abonelerin Vodafone’ a yeni aboneler getirmesi gerekir.
 • Kampanya kapsamında bir ayda en fazla 3 kişinin Vodafone abonesi yapılma hakkı bulunur.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin en az 6 aydır Vodafone abonesi olması gerekir.
 • Vodafone Sevdikleriniz İçin 30 GB Hediye İnternet kampanyasına katılan abonelerin davet ettiği arkadaşlarının verilen link üzerinden abonelik sağlaması gerekir.

 • Aboneliği gerçekleşen her arkadaş için Vodafone kullanıcılarına 30 GB bedava internet hediye edilir.
 • Hediye internet hakkı, arkadaşın aboneliğinin ardından otomatik olarak hatta tanımlanır.
 • Vodafone Sevdikleriniz İçin 30 GB Hediye İnternet kampanyasından kazanılan 30 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Kampanyadan kazanılan bedava internet hakkının üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Kampanya kapsamında 30 GB internet kazanma hakkına sahip olmuş abonelere 48 saat içerisinde hediye tanımlanacaktır.
 • Vodafone kampanyasına katılan abonelerin kampanyayı kötüye kullanımlarının tespit edilmesi durumunda hediye iptal edilir.

 • Vodafone abonelerinin numara taşıma ya da hat iptali gibi işlemleri sonucunda kazanılmış olan tüm haklar geri alınacaktır.
 • Vodafone, Vodafone Sevdikleriniz İçin 30 GB Hediye İnternet kampanyası ile ilgili iptal etme, kampanyayı durdurma ya da değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

“Vodafone Sevdikleriniz İçin 30 GB Hediye İnternet Nasıl Alınır?” üzerine 2 yorum

 1. Hasan dedi ki:

  İyi

 2. Hasan dedi ki:

  Sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir