Kapat
Vodafone Kampanyalar 6.715 1

Vodafone Sokakta 20 GB Hediye İnternet Kampanyası!

Vodafone abonelerine bedava internet kazandıracağı yeni bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında Vodafone FreeZone aboneleri sokakta avladıkları bitleri internete dönüştürerek 20 GB’ a kadar bedava internet kazanabilecekler. Bu yazımızda Vodafone Sokakta 20 GB Hediye İnternet Kampanyası! Hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone abonelerinin internetsiz kalmaması için düzenli olarak bedava internet kazanabilecekleri kampanyalar hazırlıyor. Operatörün bu seferki hediye kampanyası FreeZone aboneleri için geldi. Vodafone FreeZone aboneleri, sokakta avlayacakları bitler üzerinden bedava internet kullanım hakkı kazanacak.

VODAFONE SOKAKTA 20 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Sokakta 20 GB Hediye İnternet Kampanyası, tüm Vodafone FreeZone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında 26 yaş altı olan Vodafone abonelerinin bit avlaması üzerinden bedava internet kullanım hakkı sunulacak.

Vodafone FreeZone aboneleri, avladıkları bitleri istedikleri zaman bedava internet hakkına dönüştürebilecekler. Vodafone Sokakta 20 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında toplamda 20 GB internet kazanılması mümkün olacaktır.

VODAFONE SOKAKTA 20 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Vodafone Sokakta 20 GB Hediye İnternet Kampanyasından yararlanmak isteyen Vodafone FreeZone aboneleri, öncelikle İnternet Avcıları uygulamasını cep telefonlarına indirmek zorundadır. Uygulamayı indiren Vodafone aboneleri, sokakta İnternet Avcıları oyununu oynayarak etraflarında karşılarına çıkacak tüm bitleri toplamak zorundadır.

Vodafone abonelerine bir günde en fazla 2 bin bit toplama hakkı verilmektedir. Konumun açık hale getirilmesinin ardından çevrede görünen bitleri toplayan aboneler bir ayda 15 defa 1 saat geçerli 1 GB internet, ayda 4 defa 6 saat geçerli 1 GB ve ayda 1 defa 1 gün geçerli 1 GB internet hediyesi kazanabilirler. Bu sayede Vodafone Sokakta 20 GB Hediye İnternet Kampanyası üzerinden bir ayda toplamda 20 GB internet hediyesini kazanmış olacaklardır.

VODAFONE SOKAKTA 20 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NEDİR?

Vodafone Sokakta 20 GB Hediye İnternet Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Vodafone Sokakta 20 GB Hediye İnternet Kampanyası, tüm Vodafone FreeZone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Vodafone Sokakta 20 GB Hediye İnternet Kampanyasından bedava internet kullanım hakkı kazanmak isteyen abonelerin öncelikle cep telefonlarına İnternet Avcıları uygulamasını indirmeleri gerekmektedir.
 • Vodafone Sokakta 20 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında İnternet Avcıları oyununu oynayarak sokakta bitleri toplayan aboneler, istedikleri zaman bu bitleri bedava internet hakkına çevirebilmektedir.
 • Vodafone Sokakta 20 GB Hediye İnternet Kampanyasından kazanılan 20 GB internet, toplanan bitler ile bir ayda en fazla kazanılabilecek internet hediyesi miktarıdır.
 • Vodafone Sokakta 20 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında verilen 20 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Vodafone Sokakta 20 GB Hediye İnternet Kampanyasından kazanılan 20 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Vodafone Sokakta 20 GB Hediye İnternet Kampanyasından bedava internet kazanmak için gerekli bitleri toplayacak olan Vodafone FreeZone abonelerinin oyunu oynarken konum iznini mutlaka vermiş olması gerekmektedir.
 • Vodafone, Vodafone Sokakta 20 GB Hediye İnternet Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

“Vodafone Sokakta 20 GB Hediye İnternet Kampanyası!” üzerine 1 yorum

 1. Dilek dedi ki:

  Güzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir