Kapat
Vodafone Kampanyalar 324 0

Vodafone Sosyal Pass 12 Ay Boyunca Hediye!

Vodafone, Sosyal Pass kullanan aboneleri için oldukça ilgi çekici bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında Vodafone Red abonesi olan tüm Vodafonelulara, Vodafone Sosyal Pass uygulaması 12 ay boyunca hediye edilecek. Bu yazımızda Vodafone Sosyal Pass 12 Ay Boyunca Hediye! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Vodafone abonelerinin en severek kullandıkları özelliklerden birisi şüphesiz Vodafone Sosyal Pass olarak gösterilebilir. Tüm sosyal medya hesaplarının internetten yenmeden kullanılabileceği Vodafone Sosyal Pass, Vodafone Red aboneleri için 12 ay boyunca hediye olarak sunuldu.

VODAFONE SOSYAL PASS 12 AY BOYUNCA HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Sosyal Pass 12 Ay Boyunca Hediye kampanyası, tüm Vodafone Red abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında belirlenmiş Vodafone Red tarifelerine geçiş yapan aboneler ücretsiz olarak kampanyadan yararlanma hakkına sahip olurlar.

Vodafone Sosyal Pass 12 Ay Boyunca Hediye kampanyası sayesinde Vodafone aboneleri zamanlarının çoğunu geçirdikleri Facebook, Instagram ve Twitter gibi sosyal medya uygulamalarını internetlerinden yemeden kullanma şansına sahip olurlar.

VODAFONE SOSYAL PASS 12 AY BOYUNCA HEDİYE KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Vodafone Sosyal Pass 12 Ay Boyunca Hediye kampanyasından faydalanmak için abonelerin öncelikle belirlenmiş Red tarifelerinden birisine geçmesi gerekir. Kampanya kapsamında sayılan tarifelere geçen Vodafone aboneleri, tarifeye geçişin ardından herhangi bir işlem yapmak zorunda kalmadan Vodafone Sosyal Pass’ li olma şansına sahip olurlar.

Vodafone Sosyal Pass 12 Ay Boyunca Hediye kampanyasına katılan aboneler, 12 ay boyunca tüm sosyal medya hesaplarını internet paketlerinden yemeden kullanma hakkı kazanmış olurlar. Vodafone Sosyal Pass 12 Ay Boyunca Hediye kampanyasına dahil olan tarifeler şu şekildedir;

  • Vodafone Red 25 tarifesi
  • Vodafone Red 30 tarifesi
  • Vodafone Red 35 tarifesi

VODAFONE SOSYAL PASS 12 AY BOYUNCA HEDİYE KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone Sosyal Pass 12 Ay Boyunca Hediye kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Vodafone Sosyal Pass 12 Ay Boyunca Hediye kampanyası, tüm Vodafone Red tarifesini kullanan aboneler için hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Vodafone Sosyal Pass 12 Ay Boyunca Hediye kampanyası kapsamında 12 ay boyunca Vodafone Pass kullanabilmek için belirlenen tarifelerden birisine geçmek gerekir.
  • Vodafone Sosyal Pass 12 Ay Boyunca Hediye kampanyası tarifelerine geçiş yapan aboneler, tarifeye geçişin ardından otomatik olarak hediye kullanım haklarının kullanımı başlayacaktır.
  • Vodafone Sosyal Pass 12 Ay Boyunca Hediye kampanyasından faydalanan Vodafone aboneleri, 12 ay boyunca tüm sosyal medya kullanımlarında internetten yemeden doya doya kullanım hakkına sahip olacaktır.
  • Vodafone Sosyal Pass 12 Ay Boyunca Hediye kampanyası kapsamında ücretsiz olarak kullanılan sosyal medya uygulamaları Facebook, Instagram ve Twitter olarak gösterilebilir.
  • Vodafone Sosyal Pass 12 Ay Boyunca Hediye kampanyası, her ay sosyal medyada hediye verecektir.
  • Vodafone, Vodafone Sosyal Pass 12 Ay Boyunca Hediye kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir