Kapat
Vodafone Kampanyalar 1.003 0

Vodafone Teklif Ver, iPhone 11 Pro Kazan!

Vodafone, abonesi olsun olmasın herkese yönelik oldukça dikkat çekici bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında Vodafone sitesine girerek teklif veren herkes, iPhone 11 Pro kazanma şansına sahip olacak. Bu yazımızda Vodafone Teklif Ver, iPhone 11 Pro Kazan kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone, internet kampanyaları ile olduğu kadar farklı hediye kampanyaları ile de adından söz ettirmeyi başarıyor. Vodafone tarafından hazırlanan son kampanya, cep telefonu hediyesi şeklinde oldu. Vodafone abonesi olsun olmasın herkesin katılma hakkına sahip olduğu bu kampanya sayesinde bir kişiye iPhone 11 Pro hediye edilecek.

VODAFONE TEKLİF VER, İPHONE 11 PRO KAZAN KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Teklif Ver, iPhone 11 Pro Kazan kampanyası, Vodafone tarafından tüm cep telefonu kullanıcılarına yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında her ay en düşük teklifi veren katılımcıya bir adet iPhone 11 Pro model cep telefonu hediye edilmektedir.

Vodafone Teklif Ver, iPhone 11 Pro Kazan kampanyasına katılım için Vodafone abonesi olma zorunluluğu bulunmamaktadır. Katılımcı hangi operatör abonesi olursa olsun kampanyaya katılma hakkına sahiptir.

VODAFONE TEKLİF VER, İPHONE 11 PRO KAZAN KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

Vodafone Teklif Ver, iPhone 11 Pro Kazan kampanyasına nasıl katılırım sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; katılımcılar cep telefonu kazanmak için öncelikle Vodafone resmi internet sitesi üzerinden hazırlanmış teklif sayfasına girmelidir.

Cep telefonu için en düşük teklifi veren katılımcı, o ay verilecek iPhone 11 Pro cep telefonunu kazanma hakkına sahip olacaktır. Vodafone Teklif Ver, iPhone 11 Pro Kazan kampanyasına katılmak için belirlenen resmi internet sitesi üzerinden “Hemen Teklif Ver” yazan kısma tıklamak gerekir.

VODAFONE TEKLİF VER, İPHONE 11 PRO KAZAN KAMPANYASINA NASIL TEKLİF VERİLİR?

Vodafone Teklif Ver, iPhone 11 Pro Kazan kampanyasına teklif vermek isteyen katılımcılar öncelikle internet sitesine girmelidir. Sitede yer alan Hemen Teklif Ver butonuna bastıktan sonra açılan sayfada “Vodafoneluyum” ve “Vodafone müşterisi değilim” şeklinde iki seçenek yer alır.

Vodafone aboneleri cep telefonu numaralarını belirlenen alana girdikten sonra altta yer alan “Hızlı Şifre Gönder” butonuna basarak cep telefonuna gelecek 4 haneli şifreyi yeni açılacak alana girdikten sonra istedikleri teklif tutarını belirlenmiş alana girerek katılım sağlayabilir.

Vodafone abonesi olmayan kişiler ise cep telefonu numaralarını girdikten sonra altta yer alan sözleşmeyi kabul kutucuklarını işaretledikten sonra cep telefonlarına gönderilecek 4 haneli şifreyi belirlenen alana girerek teklif verme hakkına sahip olacaktır.

VODAFONE TEKLİF VER, İPHONE 11 PRO KAZAN KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone Teklif Ver, iPhone 11 Pro Kazan kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

  • Vodafone Teklif Ver, iPhone 11 Pro Kazan kampanyası, tüm katılımcılara açık bir kampanyadır.
  • Kampanyadan faydalanmak için Vodafone abonesi olma zorunluluğu bulunmamaktadır.
  • Vodafone Teklif Ver, iPhone 11 Pro Kazan kampanyasına katılmak için Vodafone’ un talep ettiği izinleri onaylamak gerekmektedir.
  • Benzersiz teklif bölümüne katılan kişilere her ay Vodafone teklifleri gönderilecektir.
  • Vodafone Teklif Ver, iPhone 11 Pro Kazan kampanyasına en düşük ve başka kimsenin vermediği teklifi veren kişi kazanacaktır.
  • Kampanyaya katılan kişinin hattın sahibi olması gerekmektedir.
  • Vodafone Teklif Ver, iPhone 11 Pro Kazan kampanyasına katılan hattın sahibine hediye teslim edilecektir.
  • Vodafone Teklif Ver, iPhone 11 Pro Kazan kampanyasına katılım tamamen ücretsizdir.
  • Vodafone, Vodafone Teklif Ver, iPhone 11 Pro Kazan kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir