Kapat
Vodafone Kampanyalar 1.910 2

Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet Kampanyası!

Vodafone, yeni abone olacaklar kullanıcılara özel bir internet kampanyası hazırladı. Kampanya kapsamında Vodafone abonesi olan tüm yeni abonelere 5 GB internet hediye edilecek. Bu yazımızda Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet Kampanyası! Hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone yeni gelecek aboneleri için bu sefer farklı bir kampanya hazırladı. Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet Kampanyası kapsamında numara taşıma ya da yeni hat alma yöntemi ile topluca Vodafone abonesi olan gruplara 5 GB internet hediye edilecek.

VODAFONE TOPLAN GEL 5 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet Kampanyası, grup halinde Vodafone ‘a gelen tüm abonelere yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanyadan faydalanmak isteyen yeni aboneler, oluşturdukları grup ile hat alarak ya da numara taşıma ile Vodafone abonesi olmaları karşılığında her ay sınırsız Whatsapp, Spotify ve 5 GB internet hediye edilecektir.

Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet Kampanyasından yararlanan aboneler, 5 GB internet hediyelerini sınırsız kullanım hakkına sahiptir. Yeni Vodafone abonelerinin internet kazanması için belirli adımları takip etmesi gerekmektedir.

VODAFONE TOPLAN GEL 5 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL FAYDALANILIR?

Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet Kampanyasından faydalanmak için abonelerin izlemesi gereken bazı adımlar bulunmaktadır. Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet Kampanyasından faydalanma adımları şu şekilde sıralanır;

 • Birinci Adım

Vodafone abonesi olmak isteyen kullanıcılar faturalı hat başvurusu yaptıktan sonra grubunu kurmalıdır.

 • İkinci Adım

Grup kuran kişi, arkadaşlarını ya da aile üyelerini Vodafone abonesi olmak için davet etmelidir.

 • Üçüncü Adım

Davet edilen arkadaşların Vodafone abonesi olmasıyla birlikte kişi internet hediyesi kazanmayı hak edecektir.

VODAFONE TOPLAN GEL 5 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI HEDİYELERİ NELERDİR?

Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet Kampanyası hediyeleri şu şekilde sıralanır;

 • 2 kişilik gruplar için: 1 GB internet
 • 3 kişilik gruplar için: 1 GB internet + Sınırsız İletişim Pass Facebook mesajlaşma ve sınırsız Whatsapp kullanımı
 • 4 kişilik gruplar için: 2 GB internet + Sınırsız İletişim ve MüzikPass Sınırsız Whatsapp, Spotify ve Facebook mesajlaşma
 • 5 kişilik gruplar için: 2 GB internet + Sınırsız İletişim ve Müzik Pass + 5 GB Sosyal Pass ve sınırsız Facebook, Twitter, Instagram, Whatsapp kullanım hakkı

VODAFONE TOPLAN GEL 5 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI HAK SORGULAMA NASIL YAPILIR?

Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet Kampanyası hat sorgulama şu şekilde yapılır; Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet Kampanyasına katılan abonelerin kalan haklarını sorgulamak için cep telefonlarının mesaj bölümünden INTERNETSORGU yazıp 7000’e SMS göndermeleri yeterli olacaktır.

Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet Kampanyası kapsamında 5 GB internet kazanan aboneler, internet haklarını sınırsız kullanmanın yanı sıra sosyal medya uygulamalarını da istedikleri gibi kullanma hakkına sahip olurlar.

VODAFONE TOPLAN GEL 5 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet Kampanyası, yeni Vodafone abonesi olmak isteyen tüm kullanıcılara yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet Kampanyasından faydalanmak isteyen aboneler, Vodafone’ a numara taşıma ya da hat alma ile gelmek zorundadır.
 • Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet Kampanyası kapsamında arkadaşlarını ya da aile üyelerini Vodafone abonesi olmaya davet eden kullanıcılar, gelen abone sayısına göre farklı hediyelerden kazanma şansına sahip olurlar.
 • Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet Kampanyası kapsamında verilecek olan 5 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet Kampanyasından kazanılan 5 GB internetin üçüncü kişilerle paylaşılması mümkün değildir.
 • Vodafone, Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

Derin Erdoğan {Derin}

“Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet Kampanyası!” üzerine 2 yorum

 1. Mert dedi ki:

  Ben bir grup oluşturdum ve Vodafone’ye geçecekler gruba katılabilir. Mobil cihazınızdan şu bağlantıyı takip ederek oluşturduğum gruba katılırsanız hep birlikte kazanabiliriz:

  Son tarih: 22 Mart 2021

 2. Can dedi ki:

  Yerim var, grubuma gelmek isteyenler için

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir