Kapat
Vodafone Kampanyalar 1.162 0

Vodafone Yanımda 3 Milyon TL Değerinde Hediyeler Veriyor

Vodafone, tüm abonelerinin her hafta milyonlarca bedava internet paketi kazandıkları Vodafone Yanımda Hediye Çarkı uygulamasını yeniledi. Yapılan yenilemenin ardından özel bir çekiliş hazırlayan operatör, abonelerine 3 milyon TL değerinde hediye verecek. Bu yazımızda Vodafone Yanımda 3 Milyon TL Değerinde Hediye kampanyası hakkındaki detayları paylaşacağız.

Vodafone aboneleri, Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden her hafta hediye kazanıyor. Uygulama içerisinde yer alan hediye çarkını çeviren faturalı ve faturasız hat sahibi tüm aboneler, bu işlem sonucunda bedava internet ve sürpriz hediyelerden birisine sahip oluyor.

VODAFONE HEDİYE ÇARKI UYGULAMASI YENİLENDİ

Vodafone, yaptığı yeni düzenlemeler kapsamında Vodafone Yanımda uygulamasının en çok kullanılan özelliği olan Hediye Çarkında bazı değişiklikler yaptı. Yapılan değişiklikler kapsamında Vodafone abonelerinin bundan sonraki hediye çarkı çevirmelerine çok daha fazla hediye verilecek.

Vodafone Yanımda Hediye Çarkı hediyeleri şu şekilde sıralanıyor;

 • 20 GB’a kadar internet hediyesi
 • İnternetten yemeyen iletişim
 • Video ve Sosyal Pass paketleri
 • Sevilen markalarda indirimler
 • Otomobil
 • Akıllı telefon

Vodafone, Hediye çarkı çeviren aboneler arasında gerçekleştireceği çekilişte kazanan 630 kişiye toplamda 3 milyon TL değerinde otomobil ve akıllı telefonlardan hediye edecek. Çekilişe katılma hakkı, faturalı ve faturasız tüm abonelere sunulacak.

VODAFONE YANIMDA 3 MİLYON TL DEĞERİNDE HEDİYE NASIL KAZANILIR?

Vodafone, Vodafone Yanımda hediye çarkı üzerinden tüm abonelerine çekilişe katılma hakkı verecek. Uygulama üzerinden çarkı çeviren aboneler, çekilişe katılma hakkı kazanacak. 29 Mart 2020 tarihine kadar devam edecek kampanyanın sonrasında gerçekleştirilecek olan çekilişle Vodafone abonelerine hediyeleri verilecek.

Vodafone hediye çarkı çekiliş hediyeleri şu şekilde olacak;

 • 5 kişiye BMW 118i
 • 25 kişiye Vespa motosiklet
 • 100 kişiye iPhone 11 akıllı telefon
 • 500 kişiye Apple AirPods kablosuz kulaklık

Tüm bu hediyelerin yanı sıra hediye çarkında verilen hediyeler de yenilendi. Her hafta hediye çarkını çevirecek olan Vodafone aboneleri, birbirinden ilgi çekici hediyelerden birisini kazanma şansına sahip olacak. Hediye çarkı üzerinden her hafta 20 GB’a kadar internet kazanma şansı bulunurken, sosyal medyada bedava kullanım ve özel markalardan indirimli alışveriş fırsatı da sunulacak.

VODAFONE YANIMDA 3 MİLYON TL DEĞERİNDE HEDİYE KAMPANYASINDAN KİMLER YARARLANABİLİR?

Vodafone Yanımda 3 Milyon TL Değerinde Hediye kampanyasından kimler yararlanabilir sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; yenilenen hediye çarkı uygulaması, Vodafone abonesi olsun olmasın herkese açık olacak. Diğer operatörlerin aboneleri de Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek oturum açtıktan sonra gerekli yerlere ad – soyad bilgilerini girdikten sonra çekilişe katılma hakkı kazanacaklar.

Diğer operatör kullanıcıları, çekiliş boyunca sadece bir kere çekilişe katılma hakkına sahip olurken Vodafone aboneleri her hafta bir çekiliş hakkı alarak toplamda 8 çekiliş hakkı elde etmiş olacak. 8 hafta sürecek olan kampanyanın sonunda gerçekleştirilecek olan çekilişle birbirinden muhteşem hediyeler sahiplerini bulacak.

VODAFONE YANIMDA 3 MİLYON TL DEĞERİNDE HEDİYE KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone yanımda 3 milyon TL değerinde hediye kampanya detayları şu şekilde sıralanıyor;

 • Vodafone yanımda 3 milyon TL değerinde hediye kampanyası hem Vodafone abonelerine hem de diğer operatör abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Kampanya kapsamında her hafta hediye kazanmak ve çekilişe katılmak için abonelerin cep telefonlarına uygulama mağazası üzerinden Vodafone Yanımda uygulamasını indirmesi gerekir.
 • Uygulamanın içerisinde yer alan hediye çarkı çevrilerek her hafta yenilenmiş hediyelerden kazanmak mümkündür.
 • 8 haftalık kampanya boyunca her hafta hediye çarkını çeviren Vodafone abonelerinin toplamda 8 çekiliş hakkı olur.
 • Diğer operatörlerden çekilişe katılan abonelere kampanya boyunca sadece bir kere çekiliş hakkı verilir.
 • Çekilişe katılan aboneler ve diğer operatör aboneleri kazanmaları durumunda birbirinden özel hediyelerin sahibi olacaktır.
 • Vodafone, Vodafone yanımda 3 milyon TL değerinde hediye kampanyası ile ilgili her türlü durdurma, kampanyayı değiştirme ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir