Kapat
Vodafone Kampanyalar 1.985 0

Vodafone Yedek İle 500 MB Bedava İnternet Kazan

Vodafone, abonelerine internet hediye vermek için çalışmalarına devam ediyor. Hazırlanan Vodafone yedek kampanyası kapsamında tüm Vodafone aboneleri 500 MB internet sahibi olabilecek. Bu yazımızda Vodafone Yedek İle 500 MB Bedava İnternet Kazan kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone, abonelerine sıklıkla internet hediye eden operatörlerden birisi. İnternetin günümüzde çok gerekli bir yardımcı olduğu göz önünde bulundurularak oldukça işe yarayan bir kampanya hazırladı. Vodafone yedek kampanyası sayesinde Vodafone abonelerinin yedekte harcamaları için 500 MB internet hatlarına tanımlanıyor.

VODAFONE YEDEK İLE 500 MB BEDAVA İNTERNET KAZAN KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Yedek İle 500 MB Bedava İnternet Kazan kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Vodafone abonelerinin beklenmedik anda internet paketlerinin bitmesine karşılık yedekte internetlerinin olması amaçlanmaktadır.

Vodafone abonelerinin kampanyaya katılması için yılda 3 kere hakkı bulunmaktadır. Vodafone Yedek İle 500 MB Bedava İnternet Kazan kampanyası tamamen ücretsiz olarak verilmektedir. Bu sayede kullanıcıların hiçbir zaman internetsiz kalmaması amaçlanmaktadır.

VODAFONE YEDEK İLE 500 MB BEDAVA İNTERNET KAZAN KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANIRIM?

Vodafone Yedek İle 500 MB Bedava İnternet Kazan kampanyasından yararlanmak için abonelerin SMS ile başvuruda bulunması gerekir. Yılda 3 kere ücretsiz olarak alınabilecek 500 MB internet hakkından yararlanmak için abonelerin YEDEK MB yazıp 3636’ya SMS göndermesi gerekir. SMS ile başvurunun ardından abonelerin hatlarına 500 MB internet yüklenecektir.

İsteyen Vodafone aboneleri internet yerine dakika alma hakkına da sahiptir. Vodafone aboneleri cep telefonlarından YEDEK DK yazıp 7000’e SMS göndererek dakika hakkından da yararlanabilir. Abonelerin internet ya da dakika haklarından yalnızca birisini kullanma hakkı vardır. Aynı ay içerisinde hem internet hem de dakika kazanma şansı bulunmamaktadır.

 

 

VODAFONE YEDEK İLE 500 MB BEDAVA İNTERNET KAZAN KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone Yedek İle 500 MB Bedava İnternet Kazan kampanya detayları şu şekildedir;

  • Vodafone Yedek İle 500 MB Bedava İnternet Kazan kampanyası tüm Vodafone aboneleri için geçerlidir.
  • Kampanyadan yıl içerisinde 3 kere yararlanılabilir.
  • Vodafone aboneleri, 500 MB indirimli internet kazanmak için SMS ile başvuruda bulunmak zorundadır.
  • SMS ile başvuru sonrasında ücretsiz olarak abonenin hattına 500 MB yüklenecektir.
  • Vodafone Yedek İle 500 MB Bedava İnternet Kazan kampanyası kapsamında abonelere verilecek olan 500 MB internet yedekte tutulur ve abonenin paketindeki internet bittiği anda devreye girer.
  • Kampanyaya dahil olan abonelerin internet ya da dakika seçeneklerinden birisini seçmesi gerekir.

  • Vodafone Yedek İle 500 MB Bedava İnternet Kazan kampanyasından her iki seçeneği birden kullanmak mümkün değildir.
  • Vodafone aboneleri, dakika ya da internet haklarından birisini seçmesi gerekir.
  • Vodafone Yedek İle 500 MB Bedava İnternet Kazan kampanyası dahilinde internet seçenlere 500 MB internet, dakika isteyenlere 500 dakika konuşma paketi tanımlanır.
  • Vodafone, Vodafone Yedek İle 500 MB Bedava İnternet Kazan kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir