Kapat
Vodafone Kampanyalar 6.044 0

Vodafone Yeni Müşterilere 15 GB Bedava İnternet

Vodafone, numara taşıma ya da yeni hat alarak Vodafone abonesi olan tüm kullanıcıların hoş geldin hediyesi veriyor. Vodafone hoş geldin hediyesi kapsamında tüm yeni gelen abonelere 15 GB internet hediye ediyor. Bu yazımızda Vodafone Yeni Müşterilere 15 GB Bedava İnternet hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone, abone sayısını her geçen gün artırmak için yeni kampanyalar ile gündeme geliyor. Vodafone yeni abone olan kullanıcılarına hoş geldin hediyesi sunuyor. Bu kapsamda Vodafone abonesi olan herkes 15 GB internet sahibi oluyor.

VODAFONE YENİ MÜŞTERİLERE 15 GB BEDAVA İNTERNET NASIL ALINIR?

Vodafone Yeni Müşterilere 15 GB Bedava İnternet hediyesi, tüm yeni Vodafone abonelerine yönelik olarak sunulmaktadır. Başka operatörlerde abone olan ya da yeni hat alan tüm kullanıcılara Vodafone abonesi olmaları karşılığında 15 GB internet hediye edilir.

Faturasız hat sahibi olanlar için geçerli olan 15 GB internet belirli bir TL yüklemesi karşılığında hediye edilmektedir. Vodafone’ a geçiş yapan aboneler 35 TL ve üzeri yükleme yaptıklarında 15 GB internet kazanma şansına sahip olurlar.

VODAFONE YENİ MÜŞTERİLERE 15 GB BEDAVA İNTERNET NASIL KULLANILIR?

Vodafone abonesi olan kullanıcılar, Vodafone 15 GB Hoş Geldin Hediyesini TL yüklemesi yaptıktan sonra kullanma hakkına sahip olurlar. 35 TL ve üzeri yükleme yapan aboneler, her ay 5 GB olmak üzere 3 ayda toplam 15 GB internet kazanmış olurlar.

Vodafone 15 GB Hoş Geldin Hediyesi kazanmak için faturasız hat sahiplerinin SMS ile başvuruda bulunması gerekir. Yeni abone olan kullanıcılar faturasız hat aldıktan sonra cep telefonlarının mesaj bölümünden HEDIYE5GB yazıp 7000’e SMS göndermelidir. SMS ile başvurunun ardından abonelere 15 GB internet tanımlanır.

VODAFONE YENİ MÜŞTERİLERE 15 GB BEDAVA İNTERNET DETAYLARI NEDİR?

Vodafone 15 GB Hoş Geldin Hediyesi detayları şu şekilde yapılır;

 • Vodafone, Vodafone 15 GB Hoş Geldin Hediyesini tüm yeni gelen abonelerine yönelik olarak hazırlamıştır.
 • Kampanyadan yararlanmak için abonelerin numara taşıma ya da yeni hat abonesi olması gerekir.
 • Vodafone 15 GB Hoş Geldin Hediyesi kapsamında abonelere verilecek olan 15 GB internet SMS ile başvuru sonrasında abonelerin hattına tanımlanır.
 • 15 GB internet abonelerin hatlarına ilk 3 ay olacak şekilde taksitli olarak yüklenir. Bu kapsamda 3 ay boyunca aboneler aylık 5 GB internet kullanma hakkına sahip olur.
 • Vodafone 15 GB Hoş Geldin Hediye kampanyasından yararlanmak isteyen abonelerin içerikli paketlerden birisini kullanıyor olması gerekir.
 • Kampanya kapsamında yeni abonelere verilecek olan 15 GB internet 5’er GB olmak üzere her ay otomatik olarak abonelerin hattına tanımlanır.
 • Yeni hat alan abonelere hoş geldin hediyesi olarak 15 GB internetle birlikte paket içerisinde 35 TL’ de hediye edilir.
 • Vodafone abonesi olan yeni kullanıcıların seçtikleri tarifenin ücretinden hediye olan 35 TL düşürülecektir. Kalan miktarı abone karşılamak zorundadır.
 • 15 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • 15 GB internetin üçüncü kişilerle paylaşılması mümkün değildir.
 • Vodafone, Vodafone 15 GB Hoş Geldin Hediye kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir