Kapat
Vodafone Kampanyalar 343 0

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası ile 5 GB’a Kadar Bedava İnternet!

Vodafone faturasız hat sahibi aboneleri için yeni bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında TL yüklemesi yapan tüm faturalı hat abonelerine 5 GB’ a kadar bedava internet kazanma şansı verilecek. Bu yazımızda Vodafone Yükle Kazan Kampanyası ile 5 GB’a Kadar Bedava İnternet! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Vodafone faturasız hat aboneleri için hazırladığı kampanyalara bir yenisini ekledi. Kampanya kapsamında TL yüklemesi yapan tüm abonelere 5 GB’ a kadar internet kazanma şansı verilecek.

VODAFONE YÜKLE KAZAN KAMPANYASI İLE 5 GB’A KADAR BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası ile 5 GB’a Kadar Bedava İnternet kampanyası, tüm faturasız Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden TL yüklemesi yapan tüm abonelere internet hediye edilmektedir.

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası ile 5 GB’a Kadar Bedava İnternet kampanyasından faydalanan abonelere 5 GB’ a kadar internet hediye edilmektedir. Vodafone faturasız hat sahipleri, yükleme yaptıkları TL tutarına göre internet hediyesi kazanacaklardır.

VODAFONE YÜKLE KAZAN KAMPANYASI İLE 5 GB’A KADAR BEDAVA İNTERNET KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası ile 5 GB’a Kadar Bedava İnternet kampanyasına katılmak için abonelerin öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasını indirmesi gerekmektedir. Uygulama içerisinde TL yükleme bölümüne girerek hattına TL yükleyen tüm abonelere GB hediye edilecektir.

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası ile 5 GB’a Kadar Bedava İnternet kampanyasına katılan Vodafone aboneleri, yükledikleri TL tutarına göre 1 GB, 2 GB ve 5 GB internet kazanma şansına sahip olurlar. İnternet hediyesinin yanı sıra tüm Vodafone abonelerine her yöne 1000 dakika konuşma hediye edilmektedir.

VODAFONE YÜKLE KAZAN KAMPANYASI İLE 5 GB’A KADAR BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası ile 5 GB’a Kadar Bedava İnternet kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Vodafone Yükle Kazan Kampanyası ile 5 GB’a Kadar Bedava İnternet kampanyası, tüm faturasız Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Vodafone Yükle Kazan Kampanyası ile 5 GB’a Kadar Bedava İnternet kampanyası kapsamında internet hediyesi kazanmak için Vodafone Yanımda uygulamasına girmek gerekir.
  • Vodafone Yükle Kazan Kampanyası ile 5 GB’a Kadar Bedava İnternet kampanyasından kazanılan internet yüklenecek TL tutarına göre belirlenmektedir.
  • Vodafone Yükle Kazan Kampanyası ile 5 GB’a Kadar Bedava İnternet kampanyasına katılan abonelere yükleme sonrasında otomatik olarak internet hediyeleri tanımlanmaktadır.
  • Vodafone Yükle Kazan Kampanyası ile 5 GB’a Kadar Bedava İnternet kampanyası kapsamında verilen 5 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Vodafone Yükle Kazan Kampanyası ile 5 GB’a Kadar Bedava İnternet kampanyasından kazanılan 5 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
  • Vodafone, Vodafone Yükle Kazan Kampanyası ile 5 GB’a Kadar Bedava İnternet kampanyası kapsamında her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir