Kapat
Vodafone Kampanyalar 694 0

Vodafone Zula’da 5 Kat HP Fırsatını Kaçırma!

Vodafone oyun düşkünü aboneleri için yeni bir kampanya hazırladı. Vodafone Zula kampanyası kapsamında mobil ödeme yöntemini kullanan tüm abonelerine 5 kat HP kazanma fırsatı verecek. Bu yazımızda Vodafone Zula’ da 5 Kat HP Fırsatını Kaçırma! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Vodafone, abonelerinin her türlü ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Oyun seven abonelerine özel bir kampanya hazırlayan operatör, bu kampanya üzerinden Zula sevenlerin yüzünü güldürecek.

VODAFONE ZULA’ DA 5 KAT HP KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Zula’ da 5 Kat HP kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında belirlenen tarihler arasında Zula altını alan ve bu alımı Vodafone mobil ödeme ile gerçekleştiren abonelere hediye verilecektir.

Vodafone aboneleri, Zula oyununda altın satın alırken ödeme yöntemi olarak Vodafone mobil ödemeyi kullandıklarında 5 kat daha fazla HP kazanma şansına sahip olurlar. Vodafone Zula’ da 5 Kat HP kampanyasına hem faturalı hem faturasız hat sahipleri katılabilir.

VODAFONE ZULA’ DA 5 KAT HP KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

Vodafone Zula’ da 5 Kat HP kampanyasına katılmak için öncelikle Vodafone Mobil Ödeme yöntemini kullanmak gerekir. Oyun içi altın alımlarını mobil ödeme ile yapan Vodafone aboneleri kampanyadan hediye kazanma hakkına sahip olurlar.

Vodafone Mobil Ödeme kullanmak için izlenebilecek yöntemler şu şekildedir;

 • Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden mobil ödeme servisini açık hale getirmek
 • Vodafone müşteri hizmetleri üzerinden ödeme servisinin açılmasını talep etmek
 • MOBILODEME AC yazıp 7878’e SMS göndererek servisi aktif hale getirmek

Bu işlemlerin ardından Zula oyunu içerisinde altın alımı yaparken ödeme kısmında seçenekler arasından Vodafone Mobil Ödeme belirlenerek işlem tamamlandığı anda aboneler 5 kat HP hediyelerini kazanacaktır.

VODAFONE ZULA’ DA 5 KAT HP KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone Zula’ da 5 Kat HP kampanyası detayları şu şekildedir;

 • Vodafone Zula’ da 5 Kat HP kampanyası, faturalı ve faturasız tüm Vodafone aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Vodafone Zula’ da 5 Kat HP kampanyasına katılmak için oyun içi alımlarda ödeme şeklinin Vodafone mobil ödeme olarak ayarlanması gerekir.
 • Vodafone Zula’ da 5 Kat HP kampanyası kapsamında Vodafone mobil ödeme ile oyun içi altın alımlarında 5 kat HP kazanılmaktadır.
 • Vodafone Zula’ da 5 Kat HP kampanyasına katılım sınırlaması bulunmamaktadır.
 • Vodafone Zula’ da 5 Kat HP kampanyasından yararlanmak isteyen abonelerin mutlaka Vodafone mobil ödeme servisinin aktif olması gerekmektedir.
 • Vodafone Zula’ da 5 Kat HP kampanyası kapsamında Vodafone mobil ödeme ile alışveriş yaparken 2020 SMS numarası hariç yapılan SMS gönderimleri 41 kuruş olarak ücretlendirilir.
 • Vodafone Zula’ da 5 Kat HP kampanyasına katılma için faturasız Vodafone abonelerinin bakiyesinde yeterli TL olması gerekmektedir.
 • Vodafone Zula’ da 5 Kat HP kampanyası kapsamında aboneler sadece kendi cep telefonu numaralarına yansıyacak şekilde alışverişi gerçekleştirebilir.
 • Faturalı Vodafone abonelerinin Vodafone Zula’ da 5 Kat HP kampanyasına katılmaları karşılığında ödeme ücreti faturalarına yansıtılır.
 • Vodafone, Vodafone Zula’ da 5 Kat HP kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir