Kapat
Vodafone Kampanyalar 1.824 3

Vodafone’dan Herkese 1 Defaya Mahsus 8 GB Hediye İnternet!

Vodafone, abonelerinin internet ihtiyacını karşılamak için farklı bir kampanya hazırladı. Vodafone 8 GB internet kampanyası kapsamında tüm abonelere bir defaya mahsus olmak üzere 8 GB internet hediye edilecek. Bu yazımızda Vodafone’ dan Herkese 1 Defaya Mahsus 8 GB Hediye İnternet başlığının detaylarını anlatacağız.

Vodafone, abonelerinin internet kullanımına ağırlık vermesi nedeniyle sıklıkla internet hediye ettiği kampanyalar hazırlıyor. Bu kampanyalardan birisi de 8 GB internet hediyesi üzerinden geldi. Vodafone, abonelerine bir defaya mahsus 8 GB internet hediye edeceğini açıkladı.

VODAFONE’ DAN HERKESE 1 DEFAYA MAHSUS 8 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone’ dan Herkese 1 Defaya Mahsus 8 GB Hediye İnternet kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanyadan yararlanan abonelerin hatlarına yüklenecek olan 8 GB sadece tek seferlik olmaktadır.

Vodafone aboneleri, 8 GB internet hediyesini almak için öncelikle SMS ile başvuruda bulunmak zorundadır. Başvuru sonrasında abonelerden herhangi bir ücret talep edilmeden hatlarına 8 GB internet yüklenir.

VODAFONE’ DAN HERKESE 1 DEFAYA MAHSUS 8 GB HEDİYE İNTERNET NASIL ALINIR?

Vodafone’ dan Herkese 1 Defaya Mahsus 8 GB Hediye İnternet nasıl alınır sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Vodafone aboneleri, bir defaya mahsus 8 GB internet almak için öncelikle cep telefonlarının mesaj bölümünden SMS atarak kampanyaya katılmak zorundadır.

Vodafone aboneleri, SUPER yazıp 3636’ ya SMS göndererek hediye 8 GB interneti alabilirler. SMS ile başvurunun ardından abonelerin hatlarına 8 GB internet hediyesi otomatik olarak yüklenecektir. Vodafone’ dan Herkese 1 Defaya Mahsus 8 GB Hediye İnternet kampanyası sadece bir defa kullanılabilir.

VODAFONE’ DAN HERKESE 1 DEFAYA MAHSUS 8 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYA DETAYLARI NEDİR?

Vodafone’ dan Herkese 1 Defaya Mahsus 8 GB Hediye İnternet kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

 • Vodafone’ dan Herkese 1 Defaya Mahsus 8 GB Hediye İnternet kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Vodafone’ dan Herkese 1 Defaya Mahsus 8 GB Hediye İnternet kampanyası kapsamında abonelere sadece tek seferlik olmak üzere 8 GB internet hediye edilir.
 • Vodafone’ dan Herkese 1 Defaya Mahsus 8 GB Hediye İnternet kampanyasına katılmak için SMS ile başvuruda bulunmak gerekmektedir.
 • SMS ile başvuruda bulunan Vodafone abonelerinin hatlarına 8 GB internet otomatik olarak yüklenecektir.
 • Vodafone’ dan Herkese 1 Defaya Mahsus 8 GB Hediye İnternet kampanyasından kazanılan 8 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Vodafone’ dan Herkese 1 Defaya Mahsus 8 GB Hediye İnternet kampanyasından kazanılan 8 GB internetin üçüncü kişilerle paylaşılması mümkün değildir.
 • Vodafone, Vodafone’ dan Herkese 1 Defaya Mahsus 8 GB Hediye İnternet kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

“Vodafone’dan Herkese 1 Defaya Mahsus 8 GB Hediye İnternet!” üzerine 3 yorum

 1. Yusuf dedi ki:

  Çok güzebir uygulama Teşekkür ederim

 2. Muhammed Emin dedi ki:

  Tam olarak nasıl alinir

 3. Besraa dedi ki:

  Teşekkür ederim 5gb kazandım sayenizsde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir