Kapat
Vodafone Kampanyalar 790 0

Vodafone’dan İnterneti Biten Müşterilerine 2 GB Destek

Vodafone, interneti biten abonelerine destek olacağı bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında interneti biten müşterilere 2 GB internet hediye edilecek. Bu yazımızda Vodafone’ dan İnterneti Biten Müşterilerine 2 GB Destek kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone, yeni bir kampanya ile abonelerinin internetsiz kalmaması için önemli bir adım attı. Kampanya kapsamında interneti biten abonelere 2 GB’ lık destek ödemesi verilecek. Vodafone bu amaçla abonelerine yönelik olarak 2 GB destek paketi kampanyası hazırladı.

VODAFONE’ DAN İNTERNETİ BİTEN MÜŞTERİLERİNE 2 GB DESTEK KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone’ dan İnterneti Biten Müşterilerine 2 GB Destek kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında interneti biten abonelere paketleri yenilenene kadar kullanabilecekleri 2 GB internet verilmektedir.

Vodafone’ dan İnterneti Biten Müşterilerine 2 GB Destek kampanyası kapsamında aboneler hem internetsiz kalmama şansına hem de Beşiktaş’ a destek olma şansına sahip olurlar. Vodafone aboneleri 2 GB destek paketi kapsamında sahip olacakları interneti sosyal medya hesapları üzerinden rahatlıkla kullanabilirler.

VODAFONE’ DAN İNTERNETİ BİTEN MÜŞTERİLERİNE 2 GB DESTEK KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Vodafone’ dan İnterneti Biten Müşterilerine 2 GB Destek kampanyasından yararlanmak için abonelerin Vodafone Yanımda Uygulamasına girmesi ve destek paketini satın alması gerekir. Vodafone, abonelerinin internetsiz kalmaması adına hazırladığı bu paketi 13 TL’ ye sunmaktadır.

Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden satın alınabilecek pakete 13 TL verecek olan Vodafone aboneleri, doya doya 2 GB internetlerini kullanabilirler. Vodafone’ dan İnterneti Biten Müşterilerine 2 GB Destek kampanyasından yararlanan Vodafone aboneleri, Beşiktaş’ a desteklerinin yanı sıra Yemek Sepeti ve Kartal Yuvası üzerinden de %20 indirimli alışveriş yapma şansı kazanmış olurlar.

VODAFONE’ DAN İNTERNETİ BİTEN MÜŞTERİLERİNE 2 GB DESTEK PAKET İÇERİĞİNDE NELER BULUNUYOR?

Vodafone’ dan İnterneti Biten Müşterilerine 2 GB Destek pakeri içeriği şu şekilde sıralanıyor;

 • Aylık 2 GB sosyal medya paketi
 • Galibiyet primi: Kazanılan maç başına 24 saat geçerli 500 MB sosyal medya paketi
 • Kartal Yuvası’nda Salı ve Cuma günleri formalarda %20 indirim
 • Çekilişle VIP dahil hediye maç bileti
 • Çekilişle hediye imzalı forma
 • Çekilişle antrenman ve kamp ziyaretleri
 • Çekilişle çocukların maç önü seremonisinde yer alma fırsatı
 • Yemek Sepeti’nde %20 indirim
 • Takımla birlikte deplasmana gitme fırsatı
 • İndirimli müze ve Şeref Turu ziyareti
 • Diğer birçok markada indirim ve fırsatlar

VODAFONE’ DAN İNTERNETİ BİTEN MÜŞTERİLERİNE 2 GB DESTEK KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

Vodafone’ dan İnterneti Biten Müşterilerine 2 GB Destek kampanyasına katılmak için abonelerin cep telefonlarının mesaj bölümünden SMS ile başvuruda bulunması gerekir. Vodafone aboneleri mesaj bölümüne girerek BJK13 yazıp 1903’e SMS göndererek kısa sürede kampanyadan yararlanma hakkına sahip olacaktır.

VODAFONE’ DAN İNTERNETİ BİTEN MÜŞTERİLERİNE 2 GB DESTEK KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone’ dan İnterneti Biten Müşterilerine 2 GB Destek kampanya detayları şu şekildedir;

 • Vodafone’ dan İnterneti Biten Müşterilerine 2 GB Destek kampanyası, Faturalı Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Kampanyadan yararlanmak için abonelerin SMS ile başvuruda bulunması ya da Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden paketi satın almak mümkündür.
 • Vodafone’ dan İnterneti Biten Müşterilerine 2 GB Destek kampanyası Vodafone abonelerine 13 TL’ ye sunulmaktadır.
 • Vodafone’ dan İnterneti Biten Müşterilerine 2 GB Destek kampanyasından alınan 2 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Vodafone’ dan İnterneti Biten Müşterilerine 2 GB Destek kampanyasından alınan 2 GB internetin üçüncü kişilerle paylaşılması mümkün değildir.
 • Vodafone, Vodafone’ dan İnterneti Biten Müşterilerine 2 GB Destek kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir