Kapat
Vodafone Kampanyalar 1.278 0

Vodafone’dan İste Gelsin’de Geçerli İndirim Kampanyası

Corona virüsle mücadele kapsamında her gün yeni bir kampanya hazırlanan Vodafone, yeni bir kampanya ile gündeme geldi. Halkın virüsten dolayı evden çıkamaması ve internet üzerinden sipariş vermesi üzerine Vodafone ve İste Gelsin uygulaması arasında bir anlaşma yapıldı. Bu yazımızda Vodafone’ Dan İste Gelsin’  De Geçerli İndirim Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone, Corona virüs kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Virüs salgını nedeniyle evinde kalmak zorunda olan vatandaşların sıklıkla kullandığı İste Gelsin Uygulaması ile anlaşan Vodafone, abonelerine uygulama üzerinden indirim fırsatı sunacak.

VODAFONE’ DAN İSTE GELSİN’  DE GEÇERLİ İNDİRİM KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone’ Dan İste Gelsin’  De Geçerli İndirim Kampanyası, tüm Vodafone aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında İste Gelsin Uygulamasını indirerek uygulamaya kayıt olan ve uygulama üzerinden alışveriş yapan tüm Vodafone abonelerine indirim verilecektir.

Vodafone’ Dan İste Gelsin’  De Geçerli İndirim Kampanyası kapsamında İste Gelsin uygulaması üzerinden 250 TL tutarında alışveriş yapan tüm Vodafone aboneleri, kendilerine verilen kodu kullanarak sepette 25 TL indirim alma hakkına sahip olacaklar.

VODAFONE’ DAN İSTE GELSİN’  DE GEÇERLİ İNDİRİM KAMPANYASI NASIL KULLANILIR?

Vodafone’ Dan İste Gelsin’  De Geçerli İndirim Kampanyasını kullanmak için öncelikle İste Gelsin Uygulamasının cep telefonuna indirilmesi gerekir. Uygulamanın indirilmesinin ardından kayıt olan Vodafone aboneleri, uygulama içerisinde yer alan “Fırsatı Kullan” butonuna basarak kampanya kodunu alabilirler.

Kampanya kodunu alan Vodafone aboneleri, İste Gelsin uygulaması üzerinden kampanya kodunu kullanarak her 250 TL alışverişlerine 25 TL indirim kazanacaklardır. Vodafone aboneleri, bu kampanya üzerinden indirimli alışveriş yapma şansına sahip olacaktır.

VODAFONE’ DAN İSTE GELSİN’  DE GEÇERLİ İNDİRİM KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone’ Dan İste Gelsin’  De Geçerli İndirim Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Vodafone’ Dan İste Gelsin’ De Geçerli İndirim Kampanyası tüm Vodafone aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen Vodafone abonelerinin öncelikle iste Gelsin Uygulamasını cep telefonlarına indirmesi gerekir.
 • Uygulamaya kayıt olan ve fırsat kodunu alan Vodafone aboneleri indirim kazanma hakkına sahip olurlar.
 • Vodafone’ Dan İste Gelsin’ De Geçerli İndirim Kampanyası kapsamında en fazla 25 TL indirim kazanmak mümkündür.
 • Vodafone’ Dan İste Gelsin’ De Geçerli İndirim Kampanyasından her Vodafone abonesinin 6 kere faydalanması mümkündür.

 • Kampanyadan 25 TL indirim alabilmek için öncelikle kupon kodunu almak ve alışveriş sırasında ilgili alana bu kodu yazmak gerekir.
 • İste Gelsin uygulaması üzerinden yapılan alışverişin iptal edilmesi durumunda kampanyadan tekrar yararlanma hakkı verilmez.
 • Kampanya kodunun parayla satılması ya da paraya çevrilmesi mümkün değildir.
 • Kampanya boyunca bir Vodafone abonesinin en fazla 6 kupon kazanması mümkündür.
 • Vodafone’ Dan İste Gelsin’ De Geçerli İndirim Kampanyasından verilen her kod tek kullanımlıktır.
 • Vodafone, Vodafone’ Dan İste Gelsin’ De Geçerli İndirim Kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir