Kapat
Vodafone Kampanyalar 2.893 0

Vodafone’dan Ramazan Ayına Özel 15 GB’lık İnternet

Vodafone, Ramazan ayına özel abonelerine kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Vodafone’ dan yapılan yeni açıklamada Ramazan ayı boyunca tüm Vodafone abonelerine 15 GB internet verileceği açıklandı. Bu yazımızda Vodafone’ Dan Ramazan Ayına Özel 15 GB’ lık İnternet hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone her Ramazan ayında olduğu gibi bu Ramazan ayına özel de internet hediye kampanyası hazırladı. Kampanya kapsamında tüm faturalı ve faturasız hat sahibi Vodafone abonelerine 15 GB internet verileceği açıklandı.

VODAFONE’ DAN RAMAZAN AYINA ÖZEL 15 GB’ LIK İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone’ Dan Ramazan Ayına Özel 15 GB’ lık İnternet kampanyası, her yıl faturalı ve faturasız abonelere yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında bu sene Ramazan ayı içerisinde de tüm Vodafone abonelerine 15 GB internet verilecektir.

Vodafone’ Dan Ramazan Ayına Özel 15 GB’ lık İnternet kampanyası kapsamında tüm abonelere bu özel ay içerisinde kullanabileceği 15 GB internet oldukça uygun fiyata verilecektir. Bu internet kampanyasından yararlanmak için abonelerin mevcut tarifeye ek paket satın alması gerekir.

VODAFONE’ DAN RAMAZAN AYINA ÖZEL 15 GB’ LIK İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Vodafone’ Dan Ramazan Ayına Özel 15 GB’ lık İnternet kampanyasından yararlanmak için abonelerin mevcut tarifelerinin üzerine ek internet paketi satın almaları gerekir. Kampanyadan 15 GB internet 29 TL’ ye satın alınabilecektir.

Faturalı ve faturasız Vodafone aboneleri, kullandıkları tarife ne olursa olsun üzerine 29 TL ödeyerek 15 GB ek internet alabilir. Satın alınan 15 GB ek internet paketi Ramazan ayı boyunca rahatlıkla kullanılabilir.

VODAFONE’ DAN RAMAZAN AYINA ÖZEL 15 GB’ LIK İNTERNET KAMPANYA DETAYLARI NEDİR?

Vodafone’ Dan Ramazan Ayına Özel 15 GB’ lık İnternet kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

  • Vodafone’ Dan Ramazan Ayına Özel 15 GB’ lık İnternet kampanyası tüm Vodafone aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Kampanyadan yararlanmak için Vodafone abonelerinin bir tarife kullanıyor olması gerekir.
  • Vodafone’ Dan Ramazan Ayına Özel 15 GB’ lık İnternet kampanyasından faydalanmak için faturalı ve faturasız Vodafone abonelerinin mevcut tarife üzerine 15 GB internet paketi satın alması gerekir.
  • Ramazan ayı için hazırlanmış olan kampanya kapsamında 15 GB interneti 29 TL ücretle satın almak mümkün olacaktır.
  • Vodafone, Ramazan ayında Corona virüs salgını nedeniyle abonelerinin birbirleri ile çok daha rahat görüşmesini sağlamak amacıyla sunulmaktadır.
  • Kampanyadan verilen 15 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Vodafone’ Dan Ramazan Ayına Özel 15 GB’ lık İnternet kampanyasından alınan 15 GB internetin üçüncü kişilerle paylaşılması mümkün değildir.
  • 15 GB internetin kullanım haklarının bitmesine yakın ve bittiğinde abonelere SMS ile bilgilendirme yapılır.
  • Vodafone aboneleri, 15 GB internet paketleri bittiği zaman var olan tarifesi üzerinden ücretlendirmeye devam eder.
  • Vodafone, Vodafone’ Dan Ramazan Ayına Özel 15 GB’ lık İnternet kampanyası ile ilgili her türlü kampanyayı durdurma, iptal etme ya da değişiklik yapma hakkına sahiptir.

 

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir