Kapat
Vodafone Kampanyalar 142 0

Vodafone’dan Sınırsız WhatsApp Kampanyası!

Vodafone, Whastapp kullanan abonelerinin ilgisini çekecek bir kampanya hazırladı. Vodafone’ dan Sınırsız Whatsapp Kampanyası sayesinde hem faturalı hem faturasız kullanıcılar doya doya Whatsapp üzerinden mesajlaşma şansına sahip olacak. Bu yazımızda Vodafone’ dan Sınırsız Whatsapp Kampanyası! Hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone, düzenlediği kampanyalar ile abonelerinin gönlünü fethetmeye devam ediyor. Operatörün bu sefer hazırladığı kampanya, Whatsapp kullanmadan duramayan abonelerine yönelik oldu. Vodafone, Sınırsız WhatsApp Kampanyası üzerinden abonelerine sınırsız kullanım hakkı tanıyacağını açıkladı.

VODAFONE’ DAN SINIRSIZ WHATSAPP KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone’ dan Sınırsız WhatsApp Kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanyadan hem faturalı hem faturasız hat kullanan abonelerin faydalanma hakkı bulunmaktadır.

Vodafone’ dan Sınırsız WhatsApp Kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerden faturalı hat sahiplerine 1 ay sınırsız Whatsapp kullanım hakkı, faturasız hat sahiplerine ise 1 hafta sınırsız Whatsapp kullanım hakkı verilmektedir.

VODAFONE’ DAN SINIRSIZ WHATSAPP KAMPANYASINDAN NASIL FAYDALANIRIM?

Vodafone’ dan Sınırsız WhatsApp Kampanyasından faydalanmak için abonelerin herhangi bir işlem yapması gerekmemektedir. Vodafone, Temmuz 2020 verilerine dayanarak abonelerine %99,6 oranında kesintisiz veri indirme hızı sunmasının karşılığında kutlama amaçlı olarak böyle bir kampanya hazırlamıştır.

Vodafone faturalı ve faturasız hat aboneleri, Vodafone’ dan Sınırsız WhatsApp Kampanyası kapsamında belirlenmiş süre dahilinde sınırsız Whatsapp kullanımı gerçekleştirecektir. Kullanım hakkı kapsamında Whatsapp üzerinden yapılan tüm mesajlaşma, görüntülü görüşme ve aramalarda sahip olunan internet hakkından düşme olmayacaktır.

VODAFONE’ DAN SINIRSIZ WHATSAPP KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone’ dan Sınırsız WhatsApp Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Vodafone’ dan Sınırsız WhatsApp Kampanyası tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Vodafone’ dan Sınırsız WhatsApp Kampanyası, Temmuz 2020 verileri göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır.
 • Vodafone’ dan Sınırsız WhatsApp Kampanyasından hem faturalı hem de faturasız abonelerin faydalanma hakkı bulunmaktadır.
 • Vodafone faturalı hat aboneleri, Vodafone’ dan Sınırsız WhatsApp Kampanyasından 1 ay boyunca yararlanma hakkına sahiptir.
 • Vodafone faturasız hat aboneleri, Vodafone’ dan Sınırsız WhatsApp Kampanyasından 1 hafta boyunca yararlanma hakkına sahiptir.
 • Vodafone abonelerinin Vodafone’ dan Sınırsız WhatsApp Kampanyasından faydalanması için herhangi bir işlem yapması gerekmemektedir.
 • Vodafone’ dan Sınırsız WhatsApp Kampanyası kapsamında abonelerin Whatsapp kullanımlarında mevcut olan haklarında herhangi bir azalma söz konusu olmayacaktır.

 • Vodafone’ dan Sınırsız WhatsApp Kampanyasından Eylül ayı sonuna kadar tüm Vodafone abonelerinin faydalanma hakkı bulunmaktadır.
 • Vodafone aboneleri, Vodafone’ dan Sınırsız WhatsApp Kampanyasını Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden aktif hale getirerek sınırsız kullanımlarına istedikleri zaman başlayabilirler.
 • Vodafone’ dan Sınırsız WhatsApp Kampanyası süresi dolduktan sonra aboneler var olan hakları üzerinden ücretlendirilmeye başlayacaktır.
 • Vodafone’ dan Sınırsız WhatsApp Kampanyasından faydalanmak için abonelerin mutlaka 4,5 G uyumlu bir Sim karta sahip olması gerekir.
 • Vodafone, Vodafone’ dan Sınırsız WhatsApp Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir