Kapat
Vodafone Kampanyalar 17.722 0

Vodafone’lulara Özel 8 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone, abonelerini internete doyurmak için yeni kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Hemen her kampanyasında bedava internet hediye eden Vodafone, yeni hazırladığı kampanya kapsamında abonelerine 8 GB bedava internet verecek. Bu yazımızda Vodafone’ lulara Özel 8 GB Bedava İnternet Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone, hediye kampanyaları düzenlediği zaman internet ağırlıklı olarak hediye dağıtmaya özen gösteriyor. Teknolojinin gelişmesi ve insanların internetsiz yaşayamadığını göz önünde bulunduran Vodafone, bu nedenle bedava internet dağıtan kampanyaları daha sıklıkla yapmaktadır.

VODAFONE’LULARA ÖZEL 8 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone’ lulara Özel 8 GB Bedava İnternet Kampanyası, operatör tarafından hazırlanmış bedava internet kampanyalarından birisidir. Bu kampanya kapsamında Vodafone aboneleri 8 GB bedava internet kazanma şansına sahip olacaktır. Kampanyaya katılabilmek için sadece bir SMS atmak yeterli olmaktadır.

VODAFONE’LULARA ÖZEL 8 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

Vodafone’ lulara Özel 8 GB Bedava İnternet Kampanyasına katılmak için yapılması gereken oldukça basittir. Vodafone aboneleri cep telefonlarından sadece kısa mesaj atarak kampanyaya dahil olabilir ve 8 GB internet kazanabilirler.

Vodafone tarafından hazırlanan Vodafone’ lulara Özel 8 GB Bedava İnternet Kampanyasına katılmak için yapılacak şey Super2GB yazıp 3636’a SMS atmak olacaktır. SMS gönderiminin ardından abonelerin hattına 8 GB bedava internet paketi tanımlanacaktır.

VODAFONE’LULARA ÖZEL 8 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NASIL KULLANILIR?

Vodafone’ lulara Özel 8 GB Bedava İnternet Kampanyası, abonelere tam 1 ay geçerli 8 GB bedava internet fırsatı sunmaktadır. Ancak bu kampanyadan yararlanacak abonelerin dikkat etmesi gereken bir nokta bulunmaktadır. Vodafone’ lulara Özel 8 GB Bedava İnternet Kampanyası kapsamında verilecek olan 8 GB internet paketinin kampanya bitmesine yani 1 ayın dolmasına bir gün kala iptal edilmesi gerekmektedir. Aksi durumda Vodafone abonelerden 8 GB paket ücretini faturaya yansıtacaktır.

VODAFONE’LULARA ÖZEL 8 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone’ lulara Özel 8 GB Bedava İnternet Kampanyası detayları şu şekildedir;

 • Vodafone’ lulara Özel 8 GB Bedava İnternet Kampanyası, faturalı hat sahiplerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Kampanya kapsamında SMS ile başvuruda bulunan abonelere 8 GB bedava internet verilir.
 • Vodafone’ lulara Özel 8 GB Bedava İnternet Kampanyası kapsamında verilen 8 GB internetin kullanım süresi 1 ay olarak belirlenmiştir.
 • Kampanyaya SMS ile ücretsiz olarak katılmak mümkündür.
 • Vodafone’ lulara Özel 8 GB Bedava İnternet Kampanyası kapsamında kazanılan 8 GB internet paketinin sonlanmasına 1 gün kala mutlaka iptal işlemi gerçekleştirilmelidir. Böylece aboneler, sunulan 8 GB interneti bedava kullanmış olacaktır.
 • Vodafone’ lulara Özel 8 GB Bedava İnternet Kampanyası iptali için abonelerin cep telefonlarından IPTAL SUPER2GB yazıp 3636’ya SMS göndermesi gerekmektedir.
 • Kampanyanın iptal edilmesi durumunda abonelerin faturalarına herhangi bir ücret yansımayacaktır.
 • Kampanyanın zamanında iptal edilmemesi durumunda 8 GB internet ücreti, abonelerin faturasına yansıtılacaktır.
 • Vodafone 8 GB bedava internet kampanyasından kazanılan 8 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • 8 GB bedava internet hakkı üçüncü kişilere asla devredilemez.
 • Abonelerin numara taşıma, hat iptali gibi durumlarında kazanılmış olan 8 GB bedava internet hakkı otomatik olarak iptal edilmektedir.
 • Vodafone ’lulara Özel 8 GB Bedava İnternet Kampanyası ile ilgili olarak Vodafone istediği zaman değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.
 • Vodafone’lulara Özel 8 GB Bedava İnternet Kampanyasından kazanılan bedava internet hakkının bitmesiyle birlikte aboneler var olan paketleri üzerinden ücretlendirilecektir.

 

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir