Kapat
Turkcell Kampanyalar 1.924 0

Yaani Kim GB İster Oyunu İle Soruları Bil İnternet Kazan

Turkcell Yaani arama motoru üzerinden yepyeni bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında Yanii üzerinden hazırlanan soruları bilene internet hediye edilecek. Bu yazımızda Yaani Kim GB İster Oyunu İle Soruları Bil İnternet Kazan kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell, müşterilerine her şekilde internet hediye etmeye devam ediyor. Bu kapsamda Yaani arama motoru üzerinden de bir internet kampanyası hazırlandı. Yaani Kim GB İster Oyunu İle Soruları Bil İnternet Kazan kampanyası kapsamında hazırlanan sorulara doğru cevap veren tüm abonelere internet hediye edilecek.

YAANİ KİM GB İSTER OYUNU İLE SORULARI BİL İNTERNET KAZAN KAMPANYASI NEDİR?

Yaani Kim GB İster Oyunu İle Soruları Bil İnternet Kazan kampanyası, Turkcell Yaani arama motorunu kullanan abonelere yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Yaani kullanıcılarına özel 15 sorudan oluşan bir yarışma hazırlanmıştır. Yarışmaya katılarak tüm sorulara cevap veren aboneler, 20 GB internet kazanma hakkına sahip olurlar.

Yaani Kim GB İster Oyunu İle Soruları Bil İnternet Kazan kampanyası üzerinden 20 GB internet kazanmak için abonelerin sadece hazırlanan sorulara doğru cevap vermesi yeterlidir. Hazırlanan yarışma aşamalı olarak sunulmakta ve her aşamada internet kazanılabilmektedir.

YAANİ KİM GB İSTER OYUNU İLE SORULARI BİL İNTERNET KAZAN KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Yaani Kim GB İster Oyunu İle Soruları Bil İnternet Kazan kampanyasından yararlanmak için abonelerin Yaani mobil uygulamasını ya da internet sitesini kullanması gerekir. www.yaani.com.tr adresi ve Yaani mobil uygulaması üzerinden oynanan internet oyununda abonelere aşamalı sorular iletilmektedir.

Yaani Kim GB İster Oyunu İle Soruları Bil İnternet Kazan yarışmasında 3’er sorudan oluşan 5 aşama bulunmaktadır. 5 aşamanın her bölümünde abonelere farklı internet hediyeleri verilmektedir. Toplamda sorulan 15 sorunun tamamına doğru cevap veren Turkcell aboneleri, günlük 1 GB internet kazanmış olurlar.

YAANİ KİM GB İSTER OYUNU İLE SORULARI BİL İNTERNET KAZAN KAMPANYA DETAYLARI NEDİR?

Yaani Kim GB İster Oyunu İle Soruları Bil İnternet Kazan kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

  • Yaani Kim GB İster Oyunu İle Soruları Bil İnternet Kazan kampanyası, tüm Turkcell aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Yaani mobil uygulamasını indirmesi ya da Yaani internet sitesine girmesi gerekir.
  • Yaani Kim GB İster Oyunu İle Soruları Bil İnternet Kazan kampanyası 3’er soruluk 5 aşamadan oluşmaktadır. Her aşamada internet hediyesi kazanmak mümkündür.
  • Yaani Kim GB İster Oyunu İle Soruları Bil İnternet Kazan kampanyasında sorulan sorulara en çok cevap veren ve en fazla puan kazanan ilk 20 kişiye aylık 20 GB, ilk 20 – 100 kişiye aylık 10 GB internet hediye edilir.
  • Yarışmaya katılan Turkcell aboneleri, aşamalar arasında istedikleri zaman kazandıkları ödülü alarak çekilme hakkına sahip olurlar.
  • Turkcell abonelerine Yaani Kim GB İster Oyunu İle Soruları Bil İnternet Kazan kampanyası kapsamında her Pazartesi günü ücretsiz hak verilmektedir.
  • Yaani Kim GB İster Oyunu İle Soruları Bil İnternet Kazan kampanyasına katılan aboneler ücretsiz baraj hediyelerini almadan oyundan ayrılır ya da elenirlerse ertesi gün tekrar katılma hakkına sahip olurlar.
  • Turkcell, Yaani Kim GB İster Oyunu İle Soruları Bil İnternet Kazan kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir