Kapat
Turkcell Kampanyalar 663 0

Yapı Kredi Mobil 1 GB Ücretsiz İnternet Paketi

Turkcell, bankalarla yaptığı kampanyalara devam ediyor. Turkcell ile anlaşma yapan bankalardan birisi de Yapı kredi Bankası oldu. Turkcell aboneleri, Yapı Kredi Mobil üzerinden yapacakları tüm TL yüklemeleri karşılığında 1 GB internet kazanacaklar. Bu yazımızda Yapı Kredi Mobil 1 GB Ücretsiz İnternet Paketi kampanyası ile ilgili detaylar paylaşacağız.

Turkcell ve Yapı Kredi bankası arasında yapılan anlaşma kapsamında faturasız hat kullanan 18 – 24 yaş arası tüm Turkcell abonelerine bedava internet veriliyor. Yapı Kredi Mobil 1 GB internet kampanyası kapsamında bedava internet kazanmak için abonelerin TL yüklemesi yapması gerekir.

YAPI KREDİ MOBİL 1 GB ÜCRETSİZ İNTERNET PAKETİ KAMPANYASI NEDİR?

Yapı Kredi Mobil 1 GB Ücretsiz İnternet Paketi kampanyası, Turkcell ve Yapı Kredi Mobil uygulaması arasında hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Yapı Kredi Bankası müşterileri Yapı Kredi Mobil üzerinden TL yüklemesi yaparak bedava internet kazanabilirler.

Yapı Kredi Mobil üzerinden 1 GB internet kazanmak için en az 35 TL ve üzeri TL yüklemesi yapmak gerekir. Turkcell Paket satın alan gençler kazanacakları 1 GB interneti bir ay boyunca kullanabilirler.

YAPI KREDİ MOBİL 1 GB ÜCRETSİZ İNTERNET PAKETİ NASIL ALINIR?

Yapı Kredi Mobil 1 GB Ücretsiz İnternet Paketi almak için Turkcell genç abonelerinin Yapı Kredi Mobil uygulaması üzerinden TL yüklemesi yapması gerekir. Kampanya kapsamında en az 35 TL ve üzerinden TL yapılması zorunludur. 35 TL üzeri yüklemelerde 30 gün geçerli 1 GB internet hediye edilir.

Yapı Kredi Mobil 1 GB Ücretsiz İnternet Paketi kampanyasından yararlanma hakkı hazır kart kullanan 18 – 24 yaş arası genç Turkcell abonelerine sunulmuştur. Genç Turkcell aboneleri, Yapı Kredi Mobil üzerinden yükleme yaparak 1 GB internet kazanma hakkına sahip olacaktır.

YAPI KREDİ MOBİL 1 GB ÜCRETSİZ İNTERNET PAKETİ KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Yapı Kredi Mobil 1 GB Ücretsiz İnternet Paketi kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

  • Yapı Kredi Mobil 1 GB Ücretsiz İnternet Paketi kampanyası genç Turkcell aboneleri için hazırlanmıştır.
  • Kampanyadan yararlanacak abonelerin 18 – 24 yaş aralığında olması gerekir.
  • Yapı Kredi Mobil 1 GB Ücretsiz İnternet Paketi kampanyasından 1 GB internet kazanmak için Yapı Kredi Mobil uygulaması üzerinden TL yüklemesi yapmak gerekir.
  • Yapı Kredi Mobil üzerinden 1 GB kazanmak isteyen Turkcell abonelerinin 35 TL ve üzeri yükleme yapması gerekir.
  • Mobil uygulama üzerinden 35 TL ve üzeri yükleme yapan Turkcell abonelerine 1 ay geçerli 1 GB internet hediye edilir.
  • Kampanyadan kazanılan 1 GB internetin kullanım süresi dolduğunda kalan kullanım hakları otomatik olarak silinir.
  • Yapı Kredi Mobil 1 GB Ücretsiz İnternet Paketi kampanyası 1 GB internet paketi sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Yapı Kredi bankası 1 GB internet kullanımı, abonelere gelecek bilgilendirme SMS’ i sonrasında kullanılmaya başlayacaktır.
  • Turkcell aboneleri, Yapı Kredi Mobil 1 GB Ücretsiz İnternet Paketi kampanyası kapsamında kazandıkları 1 GB interneti üçüncü kişilerle paylaşamazlar.
  • Turkcell, Yapı Kredi Mobil 1 GB Ücretsiz İnternet Paketi kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir