Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 452 0

Yemek Sepeti Seçilmiş Menülerde Boş Yok 1 GB Hediye!

Operatörlerin firmalar ile ortak hazırladıkları internet kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. Türkiye ‘ nin en büyük online yemek sipariş sitesi olan Yemek Sepeti üzerinden hazırlanan kampanya kapsamında seçilmiş menülerden sipariş eden tüm Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone abonelerine 1 GB internet hediye edilecek. Bu yazımızda Yemek Sepeti Seçilmiş Menülerde Boş Yok 1 GB Hediye! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone ile ortak kampanya hazırlayan Yemek Sepeti, seçilmiş menüler üzerinden cep telefonu kullanıcılarına bedava internet hediyesi verecek. Kampanyadan faydalanmak için abonelerin seçilmiş olan menülerden seçmesi gerekiyor.

YEMEK SEPETİ SEÇİLMİŞ MENÜLERDE BOŞ YOK 1 GB HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

Yemek Sepeti Seçilmiş Menülerde Boş Yok 1 GB Hediye kampanyası, tüm Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Yemek Sepeti üzerinden hazırlanmış seçili Coca Cola menülerinden satın alan tüm abonelere 1 GB internet hediye edilmektedir.

Yemek Sepeti Seçilmiş Menülerde Boş Yok 1 GB Hediye kampanyası kapsamında seçilmiş menülerden birisini satın alan aboneler, e – posta ile kendilerine gönderilecek olan şifreyi Daha Daha uygulamasına girerek bedava internet hediyelerini alabilecekler.

YEMEK SEPETİ SEÇİLMİŞ MENÜLERDE BOŞ YOK 1 GB HEDİYE KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Yemek Sepeti Seçilmiş Menülerde Boş Yok 1 GB Hediye kampanyasından yararlanmak isteyen Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone abonelerinin öncelikle Yemek Sepeti uygulaması üzerinden seçilmiş menülerden birisini seçmesi gerekmektedir.

Seçili menülerden birisini sipariş veren Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone abonelerinin sitede kullandıkları e – posta adresine sipariş ile birlikte şifre verilecektir. Bu şifreyi Daha Daha uygulamasına giren abonelere 1 GB internet hediyeleri otomatik olarak yüklenecektir.

YEMEK SEPETİ SEÇİLMİŞ MENÜLERDE BOŞ YOK 1 GB HEDİYE KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Yemek Sepeti Seçilmiş Menülerde Boş Yok 1 GB Hediye kampanyası detayları şu şekilde sıralanmaktadır;

·         Yemek Sepeti Seçilmiş Menülerde Boş Yok 1 GB Hediye kampanyası, tüm Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.

·         Yemek Sepeti Seçilmiş Menülerde Boş Yok 1 GB Hediye kampanyası kapsamında Yemek Sepeti üzerinden alışveriş yapan abonelere 1 GB internet hediye edilmektedir.

·         Yemek Sepeti Seçilmiş Menülerde Boş Yok 1 GB Hediye kampanyasından hediye internet almak için Yemek Sepeti seçilmiş menülerden birisini almak gerekmektedir.

·         Yemek Sepeti Seçilmiş Menülerde Boş Yok 1 GB Hediye kampanyasından faydalanan abonelere e – posta yolu ile bir kod gönderilecektir. Bu kodun Daha Daha uygulaması ya da www.dahadaha.com sitesi üzerinden ilgili kampanya alanına girilmesi gerekmektedir.

·         Yemek Sepeti Seçilmiş Menülerde Boş Yok 1 GB Hediye kampanyasından kazanılan 1 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

·         Yemek Sepeti Seçilmiş Menülerde Boş Yok 1 GB Hediye kampanyasından kazanılan 1 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.

·         Turkcell, Türk Telekom, Vodafone ve Yemek Sepeti, Yemek Sepeti Seçilmiş Menülerde Boş Yok 1 GB Hediye kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir