Kapat
Turkcell Kampanyalar 158 0

Yükle Kazan Hediye TV Ve Paketi Kampanyası

Turkcell aboneleri, televizyon keyfini cep telefonlarından da doya doya çıkarabilirler. Bunun için Turkcell tarafından TV+ paketi hazırlandı. Abonelerinin TV+ paketini daha rahat kullanması adına düzenli kampanyalar hazırlayan Turkcell, yeni bir kampanya ile abonelerinin karşısına çıktı. Bu yazımızda Yükle Kazan Hediye TV Ve Paketi Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell, TV+ kullanan aboneleri için yeni bir kampanya hazırladı. Yükle Kazan Hediye TV Ve Paketi Kampanyası kapsamında Turkcell aboneleri, TL yüklemelerine karşılık TV+ paketini ücretsiz olarak kullanabilecek.

YÜKLE KAZAN HEDİYE TV VE PAKETİ KAMPANYASI NEDİR?

Yükle Kazan Hediye TV Ve Paketi Kampanyası, Turkcell hazır kart abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Turkcell hazır kart abonelerinin TL yüklemesine karşılık TV+ paketi hediye olacak verilmektedir.

Turkcell hazır kart sahipleri, hatlarına yapacakları 40 TL ve üzerinden yüklemelerde TV+ paketini hediye olacak kazanırlar. 40 TL – 49 TL arası paket yüklemeleri için hazırlanmış olan Yükle Kazan Hediye TV Ve Paketi Kampanyası kapsamında abonelere 1 ay boyunca Giriş TV+ paketi ile birlikte TV+’ da kullanabilecekleri 5 GB internet hediye edilecektir.

YÜKLE KAZAN HEDİYE TV VE PAKETİ KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Yükle Kazan Hediye TV Ve Paketi Kampanyasından nasıl yararlanılır sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Turkcell hazır kart aboneleri, cep telefonlarına 40 TL ve üzerinden yükleme yapmaları karşılığında TV+ paketi kazanma şansına sahip olurlar.

Yükle Kazan Hediye TV Ve Paketi Kampanyasından yararlanmak için 40 TL üzeri yükleme ile birlikte TV+ uygulamasını da cep telefonuna yüklemek gerekir. TL yükleyerek paket satın alan abonelere TV+ içinde kullanabilecekleri 5 GB internet hediye edilecektir. Turkcell aboneleri, 5 GB internet hediyesi sayesinde TV+ içeriklerini doya doya izleme şansına sahip olurlar.

YÜKLE KAZAN HEDİYE TV VE PAKETİ KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Yükle Kazan Hediye TV Ve Paketi Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Yükle Kazan Hediye TV Ve Paketi Kampanyası, tüm hazır kartlı Turkcell aboneleri için geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanmak için abonelerin 40 TL ve üzerinde paket satın alması gerekmektedir.
 • Turkcell ön ödemeli aboneler, yapacakları paket alımının ardından TV+ uygulamasında kullanabilecekleri 5 GB internet kazanırlar.
 • Yükle Kazan Hediye TV Ve Paketi Kampanyası kapsamında abonelere yüklenecek olan 5 GB internet sadece TV+ içerisinde kullanılabilir.
 • Kampanyadan kazanılan 5 GB internet hediyesinin %80 ve %100 lük kısmının tamamlanması durumunda abone SMS ile bilgilendirilmektedir.
 • Yükle Kazan Hediye TV Ve Paketi Kampanyası kapsamında 40 TL üzeri yükleme yapanlara 5 GB internet, 50 TL ve üzeri yükleme yapanlara 10 GB internet hakkı verilmektedir.

 • TV+ paketini kullanabilmek için abonelerin cep telefonlarına TV+ uygulamasını yüklemesi gerekir.
 • Yükle Kazan Hediye TV Ve Paketi Kampanyasında herhangi bir abone kısıtlaması bulunmaz.
 • Yükle Kazan Hediye TV Ve Paketi Kampanyasından kazanılan hakları iptal etmek için abonelerin cep telefonunun mesaj bölümünden IPTAL YUKLE KAZAN TV yazıp 2200’a SMS göndermek gerekir.
 • Yükle Kazan Hediye TV Ve Paketi Kampanyası kapsamında kazanılan 5 GB internet, numara taşıma, hat iptali ve hattın geçici kapatılması durumunda iptal edilecektir.
 • Turkcell, Yükle Kazan Hediye TV Ve Paketi Kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir