Kapat
Turkcell Kampanyalar 506 0

Zubizu Üyelerine Turkcell’den 1 GB Hediye İnternet!

Turkcell, Zubizu kullanan abonelerine özel bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında Zubizu üyesi Turkcell aboneleri, 3 ay boyunca kullanabilecekleri 1 GB internet paketi kazanacaklar. Bu yazımızda Zubizu Üyelerine Turkcell’ den 1 GB Hediye İnternet! Hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell’ in markalar ile ilgili yaptığı internet kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. Turkcell’ in aboneleri için hazırladığı bu seferki kampanya, Zubizu üyeleri için geldi. Zubizu üyeleri, Turkcell’ den 1 GB internet hediyesini kazanacaklar.

ZUBİZU ÜYELERİNE TURKCELL’ DEN 1 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Zubizu Üyelerine Turkcell’ den 1 GB Hediye İnternet kampanyası, tüm Zubizu kullanan Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Zubizu uygulamasını indirerek kullanan Turkcell aboneleri, bedava internet hakkından faydalanacaktır.

Zubizu Üyelerine Turkcell’ den 1 GB Hediye İnternet kampanyası kapsamında Zubizu üyesi olan tüm abonelere 3 ay boyunca 1 GB internet kullanım hakkı verilecektir. Turkcell aboneleri, bedava internet sayesinde Zubizu üzerinden bedava kullanım hakkına sahip olacaktır.

ZUBİZU ÜYELERİNE TURKCELL’ DEN 1 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL FAYDALANIRIM?

Zubizu Üyelerine Turkcell’ den 1 GB Hediye İnternet kampanyasından faydalanmak isteyen Turkcell abonelerinin aylık en az 59 TL ve üzerinde paketleri kullanıyor olması gerekmektedir. Bu tutarın üzerinde paket yüklemesi yapan Turkcell abonelerinin Zubizu üyelikleri karşılığında 1 GB internet hediye edilmektedir.

Zubizu Üyelerine Turkcell’ den 1 GB Hediye İnternet kampanyası kapsamında 59 TL üzeri yükleme yaptıktan sonra Zubizu uygulamasını indirerek üye olan tüm abonelere 3 ay boyunca her ay 1 GB internet olmak üzere toplamda 3 GB internet hediye edilecektir.

ZUBİZU ÜYELERİNE TURKCELL’ DEN 1 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Zubizu Üyelerine Turkcell’ den 1 GB Hediye İnternet kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Zubizu Üyelerine Turkcell’ den 1 GB Hediye İnternet kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Zubizu Üyelerine Turkcell’ den 1 GB Hediye İnternet kampanyası kapsamında internet hediyesi kazanabilmek için abonelerin en az 59 TL ve üzerinde yükleme yapması gerekmektedir.
  • Zubizu Üyelerine Turkcell’ den 1 GB Hediye İnternet kampanyasından faydalanmak için yükleme yapmanın sonrasında Zubizu uygulamasını cep telefonuna yüklemek ve ardından üye olmak gerekmektedir.
  • Zubizu Üyelerine Turkcell’ den 1 GB Hediye İnternet kampanyası kapsamında Zubizu üyesi olan tüm Turkcell abonelerine 3 ay boyunca ayda 1 GB internet hediye edilmektedir.
  • Zubizu Üyelerine Turkcell’ den 1 GB Hediye İnternet kampanyasına katılan aboneler toplamda 3 GB internet hediyesi almaktadır.
  • Zubizu Üyelerine Turkcell’ den 1 GB Hediye İnternet kampanyasından alınan internet kullanım hakkı sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Zubizu Üyelerine Turkcell’ den 1 GB Hediye İnternet kampanyasından kazanılan internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
  • Turkcell, Zubizu Üyelerine Turkcell’ den 1 GB Hediye İnternet kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir