Kapat
Vodafone Kampanyalar 131 0

Zula Altınını Vodafone Mobil Ödeme ile Al, Vodafone Kasası Kazan!

Vodafone oyun sever aboneleri için yeni bir kampanya hazırladı. Zula oynayan Vodafone aboneleri, Vodafone mobil ödeme ile yapacakları zula oyun içi alışverişlerinde Vodafone yaz kasası kazanma şansına sahip olacaklar. Bu yazımızda Zula Altınını Vodafone Mobil Ödeme ile Al, Vodafone Kasası Kazan! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Vodafone Zula tutkunları için belirli dönemlerde kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Zula oynayan Vodafone aboneleri için yeni bir kampanya hazırlandı. Kampanya kapsamında Zula oyun için alımlarında Vodafone mobil ödeme seçeneğini kullanan abonelere Vodafone yaz kasası hediye edilecek.

ZULA ALTININI VODAFONE MOBİL ÖDEME İLE AL, VODAFONE KASASI KAZAN KAMPANYASI NEDİR?

Zula Altınını Vodafone Mobil Ödeme ile Al, Vodafone Kasası Kazan kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında zula altın alımlarında Vodafone mobil ödeme yöntemini kullanan Vodafone abonelerine Vodafone yaz kasası hediye edilmektedir.

Zula Altınını Vodafone Mobil Ödeme ile Al, Vodafone Kasası Kazan kampanyası kapsamında tek seferde 20 TL ve üzerinde Zula altını satın alan Vodafone aboneleri, Vodafone mobil ödeme yöntemi ile ödemelerini gerçekleştirdikleri zaman 50,000’e kadar XP ve ZP’ nin yanı sıra 7 gün geçerli Groza içeren Vodafone yaz kasası hediye edilmektedir.

ZULA ALTININI VODAFONE MOBİL ÖDEME İLE AL, VODAFONE KASASI KAZAN KAMPANYASINDAN NASIL FAYDALANILIR?

Zula Altınını Vodafone Mobil Ödeme ile Al, Vodafone Kasası Kazan kampanyasından faydalanmak isteyen Vodafone aboneleri, öncelikle ödeme yöntemi olarak Vodafone mobil ödeme yöntemini kullanmak zorundadır. Mobil ödeme yöntemini kullanmak için cep telefonunun mesaj bölümünden MOBILODEME AC yazıp 7878’e SMS göndermek zorundadır.

Mobil ödeme yöntemini Vodafone olarak belirleyen aboneler, Vodafone mobil ödeme ile yapacakları tek seferde 20 TL ve üzeri alışveriş sonrasında cep telefonlarına SMS ile gönderilecek olan kodu www.zulaoyun.com adresi üzerinden “Vodafone Yaz Hediyesi” kampanyası seçilerek Vodafone yaz kasası kazanmak mümkün olacaktır.

ZULA ALTININI VODAFONE MOBİL ÖDEME İLE AL, VODAFONE KASASI KAZAN KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Zula Altınını Vodafone Mobil Ödeme ile Al, Vodafone Kasası Kazan kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Zula Altınını Vodafone Mobil Ödeme ile Al, Vodafone Kasası Kazan kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Zula Altınını Vodafone Mobil Ödeme ile Al, Vodafone Kasası Kazan kampanyası kapsamında zula oyun içi altın alımlarında Vodafone mobil ödeme yöntemi kullanılmalıdır.
  • , Zula Altınını Vodafone Mobil Ödeme ile Al, Vodafone Kasası Kazan kampanyası kapsamında Vodafone mobil ödeme yöntemini kullanan abonelerin en az 20 TL değerinde oyun içi altın alımı yapması gerekmektedir.
  • Zula Altınını Vodafone Mobil Ödeme ile Al, Vodafone Kasası Kazan kampanyası kapsamında ödeme yapıldıktan sonra SMS ile gönderilecek olan kodu zula oyun sitesine girmek gerekmektedir.
  • Zula Altınını Vodafone Mobil Ödeme ile Al, Vodafone Kasası Kazan kampanyasından verilecek kasa içeriğinde 7 gün geçerli Groza ve 50,000 XP – ZP bulunmaktadır.
  • Zula Altınını Vodafone Mobil Ödeme ile Al, Vodafone Kasası Kazan kampanyasından sadece faturalı Vodafone aboneleri yararlanabilmektedir.
  • Zula Altınını Vodafone Mobil Ödeme ile Al, Vodafone Kasası Kazan kampanyasından her abonenin sadece bir kere faydalanma hakkı bulunmaktadır.
  • Zula Altınını Vodafone Mobil Ödeme ile Al, Vodafone Kasası Kazan kampanyasına katılan tüm aboneler belirlenen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılmaktadır.
  • Vodafone, Zula Altınını Vodafone Mobil Ödeme ile Al, Vodafone Kasası Kazan kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir